Meie missioon


Algusest peale on meie missiooniks olnud kiirelt valmiv kõhutäis, mis oleks võimalikult tervislik ja maitsev.

Kauss poke sündis 2018. aastal, sest tundsime puudust täisväärtuslikust kiiresti valmistatavast toidust, mis oleks hea hingele ja kehale.

Idee Kausist hakkas idanema aasta varem (2017) New Yorgist saadud kogemuste põhjal. Meid inspireeris poké maalähedus, sest ka eestlaste toidulaual on tähtsal kohal (aia)roheline ja värske kala.

Soovid liituda Kausi perega? 

Ootame alati kollektiivi vahvaid inimesi! Diplom ei ole nii oluline kui entusiasm kulinaariamaailma vastu. Väärtustame inimesi, kes hindavad kvaliteetset toorainet.

Anna oma huvist meile märku: kauss@pouk.ee

Kauss meedias: 

“Kausis saavad eestlaste lemmikud kana- ja põrsaliha kokku eksootiliste edamame ja ananassiga. Toidud on kaussi pandud nii, et ilma tüdimuseta võib söömas käia kasvõi kuus päeva järjest. Kausi sisu võib olla iga päev erinev.”

"Tartu. Fast KAUSS & slow Hõlm"

“Kastmete, köögiviljade ja lihade-kaladega kombineerides on võimalik saada üha uusi maitsvaid ja samas toekaid toite [...] Selle pluss on seegi, et pärast söömist ei teki rasket enesetunnet”

"Kausitoit: tervislik ja kerge kõhutäis"

“Kampus on rohkem kui restoran, pubi või kohvik, sest on justkui toidutänav, kus igast letist pakutakse iselaadi roogasid. Esindatud on Tallinna peakorteriga Eesti tänavatoidu klassik Uulits ja Tartu Lõunakeskusest tuttavaks saanud KAUSS oma toidukausside ehk poke bowl’idega, õhtul aga ühinevad nendega joogieltt ja á la carte-restoran ehk Peakoka nurk”

"Restoranitest: toidulinnak Kampus tabab Tartu vaimu"